Hakkımızda | Bordo Güvenlik

Hakkımızda

BORDO GÜVENLİK

SİZLER İÇİN GÜVENLİĞİ SAĞLIYORUZ

BORDO SAVUNMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ 26.06.2004 tarihinde 25504 sayılı Resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiş olan 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair kanunla birlikte, İçişleri Bakanlığına 2009 yılı Aralık ayında müracaat ederek 28.08.2009 tarihinde İçişleri Bakanlığı tarafından 1125 belge numarası ile Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesini almıştır. Şirketimiz Özel Güvenlik Sektörünün öncülerindendir ve Anadolu da ilk kurulan özel güvenlik şirketlerindendir.

Vizyonumuz

Özel güvenlik sektörü içerisinde kişi ve kurumlar tarafından BORDO SAVUNMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ markası ile anılmak, sunmuş olduğumuz hizmetler ile müşterilerimizle aramızda güven bağı oluşturmak, hizmet kalitemizi, deneyimli ve sürekli kendini geliştiren özel güvenlik personellerimizle en üst seviyede tutmak, profesyonel organizasyon yapımıza ve müşteri memnuniyetimize verdiğimiz önem sayesinde yeni başarılara imza atarak faaliyetlerimizi sürdürmektir.

Misyonumuz

Cesaret, erdem, dürüstlük ve saygı değerleri üzerine tesis edilen hızlı çözüm oluşturma, özenli çalışma ve profesyonelliğimizi sergilerken; müşteriye özel, yaratıcı, sürekli gelişime açık ve araştırıcı yöntemlerle, yerli ve yabancı müşterilerimize kaliteli özel güvenlik hizmetleri sağlamaktır. Hizmet verdiğimiz sektörler hakkında sahip olduğumuz bilgileri sürekli güncel tutmanın, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayabilmek adına kritik önemde olduğunun farkındayız. Şirketimizin tüm çalışanlarına bu bilinci aşılamak ve sorunsuz hizmet ilkesini benimsetmek ise en önemli amacımızdır.


Bizi hemen arayın sizi dinleyerek size en uygun GÜVENLİK HİZMETLERİ fiyatlarımızı verelim